Metabolic balance

Schudnite kilo za týždeň- 100% garancia úspechu!!!
Naše štúdio Vám ponúka odborné poradenstvo v oblasti výživy a zdravého životného štýlu.Poradenstvo poskytuje kvalifikovaná poradkyňa Metabolic Balance ing.Jana Cvengrošová.

V akom prípade by som sa mal/a výživového programu zúčastniť?

1.     pokiaľ hľadáte trvalé riešenie problému s Vašou hmotnosťou a chcete zdravo schudnúť

2.    ak chcete mať vytvorený osobný zoznam potravín na základe Vaších krvných testov

3.    ak už máte zdravotné problémy, ktoré súvisia s nadváhou alebo nesprávnymi stravovacími
návykmi, môžu to byť napríklad ochorenia ako cukrovka typu II., reuma, chronická migréna,
vysoký krvný tlak, klimakterické problémy,poruchy látkovej výmeny tukov, a mnoho ďalších

4.    ak nedokážete schudnúť  lebo  Váš metabolizmus je spomalený vekom, chorobou

Co to je?

Náš výživový program určený pre úpravu látkovej výmeny a telesnej hmotnosti. Bol vyvinutý lekármi a odborníkmi pre výživu na základe dlhoročných skúseností. S jeho pomocou môžete individuálne zmeniť Vaše stravovacie zvyklosti, jesť vyvážene a zdravo – a prispôsobiť Váš jedálny plán na mieru Vášmu metabolizmu. Základ tvorí osobný jedálny plán a individuálny zoznam potravín, ktorý je vyhotovený na základe Vašich aktuálnych laboratórnych výsledkov  z krvi a osobných údajov o zdravotnom stave. V skratke -odoberieme vám krv a na základe krvných testov Vám vypracujeme výživový program, individuálny zoznam potravín. Pozor program neobsahuje doplnky stravy vo forme tabliet .

Váš individuálny jedálny plán spojí Vašu osobnú „telesnú chémiu“ s patričnou „chémiou potravín“ – v tele tak nastane nová metabolická rovnováha. Nielenže telu dodávate všetky zdravé a pre Vás potrebné živiny a minerálne látky, ale oveľa dôležitejšie je, že prímate presne tie živiny, ktoré Vaše telo potrebuje, aby sa látková výmena dostala do rovnováhy. Váš plán zohľadní Váš zdravotný a telesný stav a vzťahuje sa preto výlučne na Vás a Vaše údaje.

Prečo to funguje?

Váš plán si kladie za cieľ podporiť Váš zdravý metabolizmus a úpravu Vašej hmotnosti. Aby sa Vám to pokiaľ možno bez problémov a v dohľadnom časovom rozmedzí podarilo, je Vám k dispozicií špeciálne vyškolený certifikovaný poradca, ktorý Vás bude sprevádzať.

Akého zlepšenia zdravotných problémov môžem dosiahnuť?

-redukcia tukových vankúšikov
-úprava metabolizmu(spaľujete)
-vaša pleť je ako po liftingu (omladnete)
-docielite psychickú a telesnú rovnováhu
-znížite vysoký krvný tlak, cukor a iné zdrsvot.problémy
-odbúravate len tukové tkanivo, nedochádza k ochabovaniu pokožky